Sharharium

Jako że już nie dokonuję wkładu, jeśli ktoś jest zainteresowany wykorzystaniem któregoś z poniższych pomysłów: śmiało proszę brać. Jedynie proszę o to, by przy swoim utworze wskazać na to, w jakim stopniu czerpałeś i czyje jest to, co tu znalazłeś.

Nie ma potrzeby zdobywania mojej akceptacji (nawet jeśli chcesz przerobić któryś z tych pomysłów na SCP). Jeżeli jednak chciałbyś coś skonsultować albo dopytać, skontaktuj się z Administracją Witryny — oni wiedzą, jak mnie złapać. Miłego tworzenia! :)
— Sharha

Big Sister

tagnone

%%rating_decimal%% (0)

ocena: 0+x

%%rating_decimal%% (0)

alpha-orange.png

Rejestracja Podmiotu Chronionego: PL-011

Klasa podmiotu: Alfa-Pomarańczowy

Zagrożenia: h-grouped.png zagrożenie grupowe

Protokoły przechowalnicze: RPC-PL-011

Opis:

Edycja popularnego reality show, realizowana przez [UKRYTO] w roku ████, uczestnicy zostali zatrzymani. Cotygodniowe nominacje. Rozmowy z Wielką Siostrą. Inwigilacja. Nominowany zostaje zastrzelony i jest przedmiotem kanibalizmu. Edycja trwa aż do wyłonienia dwóch uczestników. Ich zadaniem jest przetrwać, nie krzywdząc drugiej osoby. Laureat, czyli osoba, która przetrwa najdłużej, zostaje wypuszczony na zewnątrz, ale jest już wrakiem człowieka. Pozostali budzą się w swoich łóżkach, przekonani, że program dopiero się zaczął. Trwa to od kilku lat. Spośród 14 zawodników, dotychczas wypuszczono 4. Pozostała 10 jeszcze musi wziąć udział w 10 edycjach. Big Sister jest zainteresowana wymianą zawodników na klasę D - trwają rozmowy - istotne, bo rodziny i media grzebią, a służby wyciszają sprawę tak tylko, jak mogą bez narażania RPC na zdemaskowanie.

Pozyskanie:

Przesłuchanie laureata IV edycji:

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License