Sn3jk

Rejestracja Podmiotu Chronionego: 666

Klasa Podmiotu: Gamma-Fioletowy

Zagrożenia: Zagrożenie Agresją, Zagrożenie Balistyczne, Zagrożenie Mechaniczne, Zagrożenie Odnową, Sapient Hazard, Ekstremalne Temperatury, Zagrożenie Wybuchami

Protokoły Przechowywawcze: Z powodu odległości oraz zmienności manifestacji, RPC-666 pozostaje obecnie niezabezpieczony. Za zgodą UNAAC, personel Autorytetu zostanie rozdyspownowany wśród sił pokojowych odbywajacych misję w skonfliktowanych rejonach Afryki, aby skoncentrować przeciwdziałanie manifestacji RPC-666.

We współpracy z ASF, Nigerian DIA, South African SSA oraz PCAAO powstała inicjatywa wspólnego śledzenia RPC-666. Z kontygnentu MST Zulu-45 'Backwater Filter' oraz oddziału komandosów PCAAO 'Sand Serpent' sformowano jednostkę szybkiego reagowania mającą zneutralizować RPC-666, z dotychczas znikomym sukcesem.


OUTSTANDING NEUTRALIZATION ORDER: 5/14/1987 - PRESENT
Authority: ASF AFRICOM Director █████ Stebbits
Current Focus: Boko Haram conflict (Nigeria), Libyan Civil War, South Sudan conflict


Opis: RPC-666 to anomalny śmigłowiec bojowy Mi-24 (oznaczenie NATO Hind), jeden z najwcześniejszych wariantów produkowanych przez ZSSR oraz Rosję. RPC-666 znacząco różni się od standardowego Mi-24 min. zaschniętą krwią pokrywającą większość kadłubu oraz ciała powieszone przewodem elektrycznym na podwoziu i weapons hardpoints. Ciała, choć nieanomalne, występują w liczbie od 4 do 17 podczas manifestacji. Kilka odzyskanch ciał (oddzielone od RPC-666 przez ostrzał broni) zostały zidentyfikowane jako ofiary wcześniejszych manifestacji RPC-666.

Jedynym potwierdzonym warunkiem wystąpienia manifestacji RPC-666 jest mający miejsce bieżący konflikt zbrojny na kontynencie afrykańskim. W trakcie jego trwania, RPC-666 zaatakuje skupisko ludności cywilnej (zazwyczaj będzie to wioska, konwój, lub obóz uchodźców) przy użyciu rakiet i karabinów maszynowych składających się na standardowe wyposażenie wczesnych wariantów Mi-24. Nie określono w jaki sposób RPC-666 przeładowuje wyrzutnie rakiet pomiędzy manifestacjami; po tym jak wystrzeli wszystkie rakiety podczas ataku, RPC-666 rozpocznie ostrzał karabinem maszynowym A-12,7 umieszczonym na dziobie. Nie odnotowano przypadku w którym skończyła by mu się amunicja.

Podczas ataków RPC-666 wywołuje odczuwalne zjawisko anomalne. Przed wystąpieniem manifestacji temperatura na wybranym obszarze spada skrajnie do -2 Celsius (-28 F) po czym wzrasta do 49-67 Celsius (120-145 F) w zależności od długości ataku. Dodatkowo, w wypadku gdy RPC-666 spowoduje więcej niż ██ ofiar podczas ataku, zacznie padać lekki deszcz; woda, po pozyskaniu okazała się słonawa, a jej temperatura była blisko wrzenia.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License